DIREKTORI PEGAWAI

Mohd Fauzi bin Mohd Yatim,
SMS

Tuan Yang Di Pertua
ydp@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 201

Muhammad Hafiz bin Shaari,
AMS

Tuan Timbalan Yang Di Pertua / Setiausaha
hafiz_shaari@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 203

Ketua Jabatan

Jabatan Khidmat Pengurusan

Nor Suhaila binti Saat
Pengarah
Jabatan Khidmat Pengurusan
suhaila@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 310 / 311

Jabatan Kejuruteraan

Ahmad Saifunazif bin Mat Yatim
Pengarah
Jabatan Kejuruteraan
saifunazif@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 380 / 381

Jabatan Perancangan Bandar

Rozeta binti Md Yusof
Pengarah
Jabatan Perancangan Bandar
rozeta@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 370 / 371

Jabatan Perbendaharaan

YM Raja Zulhelmi bin Raja Saleh
Pengarah
Jabatan Perbendaharaan
zulhelmi@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 265 / 266

Jabatan Penilaian Dan Pengurusan Harta

Mohd Fahmy bin Tumut
Pengarah
Jabatan Penilaian Dan
Pengurusan Harta
fahmy@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 330 / 331

Jabatan Landskap

Arefah binti Rahim
Pengarah
Jabatan Landskap
arefah@mpsepang.gov.my
03-88005270 / 5271

Jabatan Kawalan Bangunan

 Sulaiman bin Abi Hashim
Pengarah
Jabatan Kawalan Bangunan
sulaiman@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 350 / 351

Jabatan Kesihatan

Kuzaini bin Hamidon
Pengarah
Jabatan Kesihatan
Dan Persekitaran
kuzaini@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 246

Jabatan Penguatkuasaan

Mohd Azran bin Musa
Pengarah
Jabatan Penguatkuasaan
azran@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 221

Jabatan Pembangunan Masyarakat

Zelda binti Mohd Zamri
Pengarah
Jabatan Pembangunan
Masyarakat
zelda@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 242 / 243

Jabatan Pelesenan

Noor Halif bin Noorzan
Pengarah
Jabatan Pelesenan
halif@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 255

Unit Integriti

Suhana binti Ghazali
Pengarah
Unit Integriti
suhana@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 443

Unit Korporat Dan Perhubungan Awam

Norrehan bin Amat Kasman
Pengarah
Unit Korporat Dan Perhubungan Awam
norrehan@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 301 / 302

Unit Pengurusan Maklumat

Rosziana binti Bassin
Pengarah
Unit Pengurusan Maklumat
rosziana@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 210 / 211

Unit Pusat Setempat (OSC

Badrul bin Rahim
Pengarah
Unit Pusat Setempat (OSC)
badrul@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 285 / 286

Unit Audit Dalam

Fazariza binti Muhamad Mujal
Pengarah
Unit Audit Dalam
fazariza@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 320 / 340

Unit Perundangan

Mohd Nor Amiruddin
bin Ab Karim

Pengarah
Unit Perundangan
amirrudin@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 230

Unit Tender Dan Kontrak

Nur Hidayati binti Dahalan
Pengarah
Unit Tender Dan Kontrak
nurhidayati@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 303

Unit Pesuruhjaya Bangunan

Mohamad Shahidan bin Hashim
Pengarah
Unit Pesuruhjaya Bangunan
shahidan@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 398 / 334