DIREKTORI PEGAWAI

Yang Di Pertua
@mpsepang.gov.my
03-83190200
Samb : 201

Muhammad Hafiz bin Shaari,
AMS

Tuan Timbalan Yang Di Pertua / Setiausaha
hafiz_shaari@mpsepang.gov.my
03-83190204

Ketua Jabatan

Jabatan Khidmat Pengurusan

Nor Suhaila binti Saat
Pengarah
Jabatan Khidmat Pengurusan
suhaila@mpsepang.gov.my
03-83190312

Jabatan Kejuruteraan

Ahmad Saifunazif bin Mat Yatim
Pengarah
Jabatan Kejuruteraan
saifunazif@mpsepang.gov.my
03-83190383

Jabatan Perancangan Bandar

Rozeta binti Md Yusof
Pengarah
Jabatan Perancangan Bandar
rozeta@mpsepang.gov.my
03-83190372

Jabatan Perbendaharaan

YM Raja Zulhelmi bin Raja Saleh
Pengarah
Jabatan Perbendaharaan
zulhelmi@mpsepang.gov.my
03-83190268

Jabatan Penilaian Dan Pengurusan Harta

Mohd Fahmy bin Tumut
Pengarah
Jabatan Penilaian Dan
Pengurusan Harta
fahmy@mpsepang.gov.my
03-83190332

Jabatan Landskap

Ruhaila binti Abdul Rahman
Pengarah
Jabatan Landskap
ruhailar@mpsepang.gov.my
03-83190362

Jabatan Kawalan Bangunan

 Sulaiman bin Abi Hashim
Pengarah
Jabatan Kawalan Bangunan
sulaiman@mpsepang.gov.my
03-83190352

Jabatan Kesihatan

Kuzaini bin Hamidon
Pengarah
Jabatan Kesihatan
Dan Persekitaran
kuzaini@mpsepang.gov.my
03-83190247

Jabatan Penguatkuasaan

Mohd Azran bin Musa
Pengarah
Jabatan Penguatkuasaan
azran@mpsepang.gov.my
03-83190223

Jabatan Pembangunan Masyarakat

Zelda binti Mohd Zamri
Pengarah
Jabatan Pembangunan
Masyarakat
zelda@mpsepang.gov.my
03-83190318

Jabatan Pelesenan

Noor Halif bin Noorzan
Pengarah
Jabatan Pelesenan
halif@mpsepang.gov.my
03-83190257

Unit Integriti

Nuriel Izmie binti Muhamad Rusly
Ketua
Unit Integriti
nuriel@mpsepang.gov.my
03-83190277

Unit Korporat Dan Perhubungan Awam

Afra’ Fardillah Zai Mustapar
Ketua
Unit Korporat Dan
Perhubungan Awam
afra@mpsepang.gov.my
03-83190223

Unit Pengurusan Maklumat

Rosziana binti Bassin
Ketua
Unit Pengurusan Maklumat
rosziana@mpsepang.gov.my
03-83190212

Unit Pusat Setempat (OSC

Badrul bin Rahim
Ketua
Unit Pusat Setempat (OSC)
badrul@mpsepang.gov.my
03-83190287

Unit Audit Dalam

Fazariza binti Muhamad Mujal
Ketua
Unit Audit Dalam
fazariza@mpsepang.gov.my
03-83190342

Unit Perundangan

Mohd Nor Amiruddin
bin Ab Karim

Ketua
Unit Perundangan
amirrudin@mpsepang.gov.my
03-83190232

Unit Tender Dan Kontrak

Nur Hidayati binti Dahalan
Ketua
Unit Tender Dan Kontrak
nurhidayati@mpsepang.gov.my
03-83190314

Unit Perkhidmatan Bandar

Norrehan bin Amat Kasman
Ketua
Unit Perkhidmatan Bandar
norrehan@mpsepang.gov.my
03-83190237

Unit Pesuruhjaya Bangunan

Mohamad Shahidan bin Hashim
Ketua
Unit Pesuruhjaya Bangunan
shahidan@mpsepang.gov.my
03-83190327